Teslimat ve İade Koşulları

YUMURTA GİBİ ürünlerde iade işlemi ançak kargo/anbar(nakliye) geldiğinde kontrol edilerek ve kırık ayıplı hatalı vs kusurlu bulunur ise iade edilebilmektedir,ürün teslim alınmadan gönderilen kargo/anbar(nakliye) firması ile iade şartlarına uygun geri gönderilir.

Aynı zamanda bu ürünler kargo/anbar(nakliye) üçreti müşteriye aittir. 

Sipariş iptali, sipariş kargoya,anbar(nakliye) a  verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı 0542 321 6553 – 0544 790 3112 nolu telefonlardan  müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.

Tüm ürünlerin faturası kargo/anbar(nakliye) ve özel araçlı teslim de faturası gönderilmektedir.

 Sipariş iadelerinde sadece ürün bedeli iadesi yapılmaktadır. Kargo/anbar(nakliye) ve özel araç teslimi ücreti iade edilmez. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, kredi kartınıza iade edilir.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

Ödemenizi havale veya yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza ait banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi de tarafımıza iletmenizi rica ederiz.